Zapraszam do nowej społeczności „znienacka45”

Jeśli jesteś po czterdziestce i podejrzewasz, że życie jeszcze się nie skończyło, to dołącz do naszej nowej społeczności kobiet .

Mam nadzieję, że moja podróż pomoże wielu z Was wydobyć się z marazmu i zacząć znowu żyć!

Założyłam nowy blog o radości z życia, bez względu na wiek w jakim jesteś. Nie tylko o modzie dla kobiety 45+, ale o nowych ekscytujących tematach zawodowych, seksie i mężczyznach 🙂 Młodość, to krótkotrwały bonus dodany do życia, a przecież tyle dekad życia jeszcze przed nami.

Kiedy zdecydujesz się pracować nad tym co widać na zewnątrz, nad swoim ciałem, włosami, makijażem i ubraniem, będą pojawiać się momenty, że zacznie się dziać coś w środku, zaczniesz się zmieniać i zdrowieć. Będzie Ci lepiej z samą sobą, a i innym będzie lepiej również z Tobą.

Zacznij tę podróż ze mną, zapraszam 🙂

Będziemy się spotykać na mniej formalnych spotkaniach, a także na warsztatach mających na celu zainspirować cię  do odnalezienia się na nowo, poruszenia głębokich pokładów wewnątrz i ruszenia w nowe życie nowym krokiem, budowania lepszych związków, wchodzenia w relacje z nowymi ludźmi, znajdowania nowych przyjaciół,  odnalezienia nowego stylu ubierania i nowego wyglądu.

Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/dlakobietznienacka45 i zapisz się na powiadomienia o nowych wpisach na stronie www.znienacka45.pl, aby nic ci nie umknęło.

I do zobaczenia!
znienacka45

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.