Zaproszenie na targi ogrodnicze w Ostródzie, Garden Arena 23-25 października

To będzie pierwsza edycja, więc wyrozumiałość zalecana 🙂 Ale pewni i tak wszystko pójdzie świetnie 🙂 Zanim przejdę do zaproszenia, to uwaga! Będę rozdawać wejściówki za jakiś czas! Więc jeśli nie chcesz ich przegapić, to wpisz się na listę powiadomień mailowych o nowych wpisach (po prawej stronie).

Termin 23-25 października 2014, miejsce Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Arena w Ostródzie.

Wydarzenie skierowane jest do pasjonatów i miłośników ogrodnictwa. Obecni będą producenci i profesjonaliści z branży ogrodniczej wyznaczający trendy i mający nowoczesne spojrzenie na projektowanie zieleni, pielęgnację i rozwiązania  technologiczne. Targi mają na celu prezentację bogatej oferty krajowych i zagranicznych producentów, dystrybutorów i innych firm z branży szkółkarskiej, ogrodniczej, technicznej, florystycznej, edukacyjnej i innych powiązanych bezpośrednio z ogrodnictwem i rolnictwem.

Pinezka Targi Ogrodnicze 10.2014-1 Targi połączone będą z tematycznymi panelami wykładowymi dotyczącymi zrównoważonego gospodarowania zielenią miejską, projektowaniem zieleni oraz prezentacjami nowości i rozwiązań branżowych stosowanych we współczesnym ogrodnictwie.

Strefa Pasjonata – GARDEN ARENA HOBBY, utworzona zostanie dla miłośników ogrodnictwa, architektury krajobrazu, nowinek gatunkowych roślin ozdobnych i użytkowych. Przedstawiane w niej będą propozycje projektantów i architektów zieleni, jak urządzać miejskie ogrody przydomowe, jak szybko i łatwo przygotować kompozycje roślinne w domu. Prezentowane będą także nowinki techniczne i uprawowe. Dla odwiedzających rodzin z dziećmi przygotowana będzie Strefa Przyjazny Ogród, gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w edukacyjnych zabawach poświęconych uprawie kwiatów, ziół
i innych pracach, które w formie zabawy i konkursów przekażą ideę dbałości o środowisko, segregacji śmieci i recyklingu.

Strefa Profesjonalisty – GARDEN ARENA BIZNES dla producentów roślin, sprzętów i maszyn, nawozów i podłoży, dodatków dekoracyjnych i użytkowych z branży ogrodniczej. Dla właścicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, kwiaciarni, zainteresowanych nowościami rynkowymi i rozwiązaniami ostatnich lat ogrodniczego biznesu. Nie zabraknie również zaproszonych gości ze świata nauki i biznesu.

Więcej informacji na stronie Garden Arena.

Trackbacks

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.