Jeśli nie poznasz 8 Sekretów Sukcesu teraz, będziesz nienawidzić sam siebie później…

8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla to skrót legendarnej książki napisanej na podstawie analizy jak do sukcesu dochodziło 500 osób m. in. Thomas Edison, Alexander Graham Bell, George Eastman, Henry Ford, Elmer Gates, John D. Rockefeller, Charles M. Schwab, F.W. Woolworth, William Wrigley Jr., John Wanamaker, William Jennings Bryan, Theodore Roosevelt, William H. Taft, Woodrow Wilson, Charles Allen Ward czy Jennings Randolph.

Ciekawa lektura. Polecam.
Można ją sobie ściągnąć (download file) lub obejrzeć czy przesłać znajomym. Nie można jedynie dokonywać zmian w tej publikacji.

Miłej lektury.

Do ściągnięcia TUTAJ.

Comments

 1. Sławek P. says

  Witaj Ewo! Bardzo dziękuję za tego e-booka. Jest świetny. Cieszę się że Twój blog nie jest zamknięty w sztywnych ramach i nie tylko o zielsku piszesz 🙂 Ekologia, którą tu prezentujesz nie dotyczy tylko środowiska ale również ekologii myśli, a i to jest bardzo ważne. Obecnie przerabiam jednocześnie „Sekret” Rhondy Byrne i teorię huny (wiele książek głównie M.F. Longa). Życie ma tak barwne strony, wystarczy poznać tylko jego instrukcję obsługi. Napoleona jutro sobie wydrukuję i pochłonę przy dobrej herbatce. Świetnie że tu nie ma setek stronic, krótki tekst, który wszystko mówi (przejrzałem jak na razie pobieżnie,ale tak mi się wydaje).
  Jeszcze raz dziękuję i uśmiechy przesyłam! Miłego niedzielnego wieczorkowania!
  Sławek P.

 2. Ewa says

  Witaj Sławku,
  a to mnie rozbawiłeś… też czytam Sekret.
  Chciałabym, ale niestety samo zielsko do życia nie wystarczy 😉 Tak więc będą też pojawiać się inne tematy.
  Pozdrawiam,

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.