Portfolio

Będzie mi bardzo miło zaprojektować  lub wystylizować Twój ogród, balkon, patio czy biuro, a w nim chillout room.

MISJA

Tworzyć piękne ogrody, malować kolorami i kreować nowe, funkcjonalne przestrzenie, dobierać właściwe rośliny do miejsca, uczyć o roślinach, o naturalnych sposobach dbania o ogrody oraz ich projektowania.

PROJEKTOWANIE OBEJMUJE

Projekty, stylizacje i opiekę nad roślinami w biurach, domach, ogrodach / rośliny, wnętrza ogrodowe, kuchnie ogrodowe, baseny, dobór mebli, stylizację tarasów, balkonów i patio, definiowanie punktów przyciągających wzrok i dobór elementów dekoracyjnych, dobór koloru elewacji, nawierzchni, pojemników na rośliny, oświetlenia, drzwi, stylizowanie widoku z okien.

PRACA DOMOWA DOTYCZĄCA PROJEKTOWANIA TWOJEGO OGRODU

Zanim zwrócisz się do mnie z zapytaniem o możliwości i warunki współpracy, przygotuj listę wymagań, to pozwoli mi przygotować projekt, który będzie jak najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Projekt uwzględni Twoje wymagania w takim zakresie, jaki będzie możliwy uwzględniając ograniczenia płynące z charakterystyki terenu i mikroklimatu, architektury domu, stylu wnętrza i osi widokowych na linii wnętrze domu-ogród.

JESTEM PRZEKONANA, ŻE…

… można tworzyć ogrody piękne, wymagające niskich nakładów pracy i ekologiczne. Aby osiągnąć taki efekt stosuję kwitnące krzewy, drzewa i rośliny okrywowe.

… ogród zaczyna się w domu poczynając od widoków z okna.

… ogród powinien być piękny tak samo w lutym jak i czerwcu.

… zapachy, ptaki, motyle w ogrodzie są efektem dobrego projektu.

… tworzenie pięknego ogrodu i wnętrza są częścią pięknego życia.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Warunki i aktualną ofertę prześlę mailem po wysłaniu zapytania na adres
—–>> ewamariasz {at} gmail.com <<—–

Zapraszam i pozdrawiam,

Ewa Maria Szulc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PS. Zanim zdecydujesz się na poradę,  możesz zapisać się na darmowe porady „Jak samemu zaprojektować ogród” mojego autorstwa.

Porady mają formę tekstową i są w wygodnej formie mailowej, dzięki czemu nie musisz pamiętać, aby przyjść na stronę  i poczytać. Kolejne odcinki przychodzą wprost do twojej skrzynki mailowej – wystarczy, że mail otworzysz i przeczytasz – nie odkładając na jutro. Po każdym odcinku masz czas, aby przeanalizować sytuację w  swoim ogrodzie i postanowić jakie zmiany wprowadzić.

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu poniżej swoje imię i adres mailowy. Mam bzika na punkcie prywatności, zapewniam że Twój adres e-mail pozostanie tylko i wyłącznie do mojej wiedzy. A jeśli porady nie będą Ci się podobać, możesz się wypisać szybko i bez zbędnych pytań. Na samym dole każdego maila załączony jest link, który wystarczy kliknąć.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Kliknij tutaj jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego poradnika oraz przeczytać opinie innych.

PORTFOLIO

projekt-ogrodu-1 projekt-ogrodu-2


projekt-ogrodu-3 projekt-ogrodu-4 projekt-ogrodu-5 projekt-ogrodu-6 projekt-ogrodu-7 projekt-ogrodu-9

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)