Nagrody i uznanie…

Dobre wiadomości: blog ogrodniczy z Polski „Ewa in the Garden” prowadzony przeze mnie w języku angielskim, został w ostatnim czasie zauważony i uhonorowany na trzy różne sposoby.

15 kwietnia zostały ogłoszone wyniki półfinału konkursu „Mouse&Trowel 2008” . Blog „Ewa in the Garden” dostał się do finału w kategorii „Najlepszy blog międzynarodowy”. Obecnie odbywa się głosowanie, a głosować może każdy. Wystarczy kliknąć tutaj, zaznaczyć wybrane blogi, w miejscu na komentarze wpisać swój adres mailowy i kilknąć ‚done’. Jeśli nie zna się blogów z listy, to linki do nich znajduja się tutaj. Ogłoszenie wyników 15 maja.

W kwietniu The Independent wspomniał blog w kontekście „Garden Bloggers’ Bloom Day” czyli zwyczaju publikowania 15 każdego miesiąca, przez bloggerów ogrodników z całego świata aktualnego raportu ze stanu ukwiecenia własnego ogrodu. Dzięki temu każdy może 15. każdego miesiąca zobaczyć co kwitnie w ogrodach świata.

A w marcu najbardziej popularny dziennik amerykański USA Today wpisał blog na listę „The Blogger & Podcaster Guide” interesujących blogów dostępnych w sieci.

Comments

  1. Weranda says

    Gratuleje – należały ci się te wyróżnienia. Życze powodzenia w konkursie!

  2. leloop says

    przylaczam sie choc przyznam, ze rzadko zagladam na angielskojezyczny blog (mam dosc obcojezycznosci na codzien 🙂 ). teraz zaczne zagladac czesciej:) trzymam kciuki za konkurs 🙂 uklony

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.