Chwila koncentracji i wiele przyjemności przez wiele miesięcy w zamian. Co Ty na to?

Po prawej stronie na dole jest takie okienko, gdzie można zapisać się na powiadomienia o nowych wpisach na Nastrojowym Ogrodzie. Funkcja bardzo użyteczna, bo nie trzeba koniecznie sprawdzać samodzielnie czy pojawiło się coś nowego na blogu, ale maile same wpadają do skrzynki z informacją, że właśnie pojawiło się coś nowego. Wystarczy wtedy klikną link i już można czytać co też nowego zostało tu napisane. Już ponad 250 osób korzysta z tej funkcji.

Aby się zapisać należy zrobić 2 kroki. Pierwszy to wpisanie adresu mailowego w dostępnym polu i kliknięcie „wyślij”. Drugim krokiem jest odnalezienie w swojej skrzynce pocztowej maila, w którym proszę o potwierdzenie prenumeraty. Trzeba o tym koniecznie pamiętać, bez tego maile z powiadomieniami nie będą wysyłane.

Czasami takiego maila z linkiem do potwierdzenia trzeba poszukać nawet w folderze ze spamem – tak po prostu jest. Systemy nie są nieomylne i nie zawsze to, co one uważają za spam jest nim w rzeczywistości. Sama odnajduję czasem pilne maile, na które czekam w skrzynce ze spamem.

Jak już uda Ci się odnaleźć maila i kliknąć w link aktywacyjny, dopiero wtedy można otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach. A tak przy okazji zaręczam, ze mam bzika na punkcie prywatności, więc Twój mail jest tu całkowicie bezpieczny i nie zostanie udostępniony stronie trzeciej.

A wypisanie się też jest bardzo proste i automatyczne – nie wymaga żadnych tłumaczeń i stwarza problemów. Też wystarczy kliknąć link i już.

Obserwuję, że dosyć często pojawiają się osoby, które zapisują się, a potem nie potwierdzają subskrypcji, co prowadzi do tego, że nigdy nie dostaną powiadomień o nowych wpisach. Kolejnym powodem może być to, że adres mailowy został wpisany błędnie. Wystarczy przecież, że jeden znak będzie źle wpisany i też nigdy nie dostaniesz maila z prośbą o potwierdzenie.

Tak więc proszę o chwilę koncentracji przy zapisywaniu się, a będziesz zawsze na bieżąco z tym co się tu dzieje. A jak uznasz, że Ci się znudziło, albo gdzie indziej jest ciekawiej, to bez problemu się wypiszesz.

Podsumowując, wykonujesz 5 prostych kroków, aby skutecznie zapisać się na prenumeratę:

  1. Wpisujesz swój adres mailowy w okienko.
  2. Sprawdzasz, czy nie ma w nim błędu.
  3. Klikasz „wyślij”.
  4. W swojej skrzynce pocztowej szukasz maila z prośbą o potwierdzenie.
  5. Klikasz link aktywacyjny w mailu.

A jeśli należysz do tych, którzy jeszcze się nie zapisały, to zapisz się używając  formularza poniżej:

Wpisz swój adres email:

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.