Kim Wild pasja ogrodnicza

Jakoś mi umknęła ta informacja swego czasu, a może w zjadliwym jazgocie życia publicznego i mediów po prostu nie była wystarczająco ‚seksowna’, aby znalazło się dla niej miejsce.
Może wy coś słyszeliście? A jak nie, to przeczytacie właśnie informację o magii ogrodów, która nawet zauroczyła Kim Wilde.
Kim Wilde - początkująca ogrodniczka
No właśnie, ogrody są miejscem magicznym przyciągających i dużych, i małych to wiemy, i znanych i nieznanych, co potwierdza przykład Kim. W ostatnich latach zajęła się  projektowaniem ogrodów i pisaniem książek na tematy tzw. powiązane…
To już nie jest tylko cichutkie plewienie chwastów w tajemnicy przed znajomymi…. hę… czy są tacy wśród nas?
To jest publiczna deklaracja miłości do ogrodów. Co to jest miłość? Tego nie wie nikt, chociaż tony papieru zapisano na ten temat.
Miłość do ogrodów jest zaraźliwa i ogarnia coraz szersze kręgi….
Kim Wild opublikowała 2 książki:
‚ Gardening with children’ to jej pierwsza książka, napisana w 2004. Wydana w 2005 przez wyd. Collins. Zawiera wiele pomysłów jak zachęcić dzieci do tego aby polubiły ogród i jak je zainteresować procesami w nim zachodzącymi, które przecież do szybkich nie należą. Spora część książki poświęcona jest bezpieczeństwu w ogrodzie.

‚The First-time Gardener’ (okładka na początku) – napisana w 2005 i opublikowana w 2006 również przez wyd. Collins to poradnik dla początkujących, w którym autorka tłumaczy podstawy ogrodnictwa, przy założeniu że czytelnik nic na ten temat nie wie. Kim Wild tłumaczy w niej, jak stworzyć wspaniały ogród, nawet jeśli całkowicie nie masz wiedzy w tym zakresie.

 

Comments

  1. Beata says

    Jestem mile zaskoczona,że ktoś w Polsce wie o drugiej stronie życia Kim Wilde !!! Jakby co zapraszam na moja stronę o Kim : http://www.kimwilde.pl jest tam też wiele innych info na ten temat-czyli związany z ogrodnictwem .Szkoda że nie ma tłumaczenia wspomnianych przez Ciebie książek…
    Pozdrawiam Beata

  2. Ewa says

    Witaj Beato na moim blogu 🙂
    Sama ze zdziwieniem odkryłam czym zajmuje się Kim – dziękuję za wizytę i zaraz pędzę popatrzeć co tam słychać u Ciebie 🙂

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.