Wędrówki do poprzednich wcieleń

Czy zastanawialiście skąd u Was taka nieodparta i nieuleczalna (na szczęście) pasja do Ziemi, roślin i wszystkiego z czym wiąże się ogród? Wyjaśnienie tego i innych fenomenów dotyczących naszego obecnego życia można czasem znaleźć w czasie odwiedzin poprzednich wcieleń.

Ze wszystkich uczuć, których ludzie doświadczają, kiedy otwierają się psychiczne drzwi do wewnątrz — pierwszym i nieodpartym jest owo – nie do opisania – uczucie wiecznego trwania. Wkraczamy w inny wymiar, w którym jasno widzimy, że jesteśmy tak starzy jak świat, a zarazem wiecznie młodzi, a obecne życie jest jednym z doświadczeń, jednym oczkiem w nieprzerwanym łańcuchu doświadczeń, które rozciągają się daleko w przeszłość i daleko w przyszłość. Wszystko nagle eksploduje do skali Ziemi. Kim to człowiek nie był?

Poprzednie wcielenia można odwiedzić w trakcie sesji regresji duchowej. Więcej na temat korzyści z regresji duchowej znajdziecie Państwo klikając tutaj.

Jeżeli już się zdecydujemy na regresję duchową to jak się do niej przygotować?

Poniżej 11 wskazówek jak się przygotować do regresji duchowej?

#1 Wybierz cel swojej regresji

Regresja Duchowa to nie jest jazda z górki na pazurki. Sama ciekawość to za mało. Jeśli decydujesz się na sesję Regresji Duchowej, wybierz jej cel i intencję. Zdecyduj jaki najbardziej palący obecny problem chcesz rozwiązać.

#2 Rozmawiaj otwarcie z osobą prowadzącą

Zaufaj osobie przeprowadzającej sesję i rozmawiaj z nią otwarcie, bo czasami rzeczywisty problem wymaga odkrycia. Przed sesją będziecie rozmawiać o Twojej historii i historii Twojej duszy, ale pamiętaj że czasami powody leżą w obecnym życiu i mogą to być jakieś traumatyczne wydarzenia wyparte z pamięci, ukryte w podświadomości. Czasami są to wydarzenia z wczesnego dzieciństwa np. przemoc fizyczna lub seksualna. To naturalny mechanizm obronny organizmu, że umysł wypiera szczególnie bolesne wydarzenia i zaciera świadomą pamięć o nich.
Oznacza to, że Twoja regresja może być cofnięciem nie do wcześniejszych wcieleń, ale do wczesnego dzieciństwa. I będzie to Twoja decyzja, Twojej podświadomości.

#3 Czym jest Regresja Duchowa?

Regresja Duchowa jest skuteczną metodą rozwoju osobistego i duchowego. Polega na wprowadzeniu w stan, w którym możliwe jest powolne cofanie świadomości do okresu, gdy zaistniało traumatyczne wydarzenie. W trakcie regresji możliwe jest naprawienie śladu pamięciowego.
Przeżycia traumatyczne, których dusza doświadczyła w trakcie kolejnych wcieleń stają się blokadą (Karmą), która wpływa na całe życie. Regresja daje możliwość usunięcia tej blokady lub inaczej oczyszczenia Karmy nagromadzonej w wyniku tych wydarzeń, co umożliwia zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

#4 Jak Regresja Duchowa może mi pomóc?

Uwolnienie starych blokad energetycznych niesie ze sobą uwolnienie strumienia jasności, przejrzystości i lekkości zarówno mentalnej jak i emocjonalnej, ujawnia sedno życiowych lekcji niezbędnych do osiągnięcia szczęścia i komfortu lub chociażby poprawienia swojej sytuacji w obecnym wcieleniu, a także poprawia sytuację w następnych wcieleniach.

Korzyści i szczególne wskazania przy których Regresja Duchowa była i jest tradycyjnie używana:
* Uwolnienie stresu emocjonalnego, traumy i objawów fizycznych.
* Złagodzenie uczucia niepokoju i depresji.
* Poprawienie relacji.
* Zrozumienie i zmiana zachowań oraz wzorców.
* Odkrycie uśpionych uzdolnień i darów.
* Poznanie, które z dusz z obecnego życia miałeś okazję poznać w poprzednich wcieleniach.
* Mentalne, emocjonalne i duchowe połączenie doświadczeń z poprzedniego życia z obecnymi doświadczeniami.
* Ponowne połączenie z własnym centrum duchowym.
* Otrzymanie doradztwa i wskazań duchowych do dalszego rozwoju.
* Doświadczenie uniwersalnej mądrości i spokoju, do których nie zawsze mamy dostęp w czasie obecnego wcielenia.
* Kłopotliwe zachowania i wzorce postaw, które utrzymują się w miarę upływu czasu pomimo tego, że się nad nimi pracuje.
* Dynamika relacji z innymi ludźmi, jakby były gdzieś zakodowane i żyły własnym życiem m.in. bardzo intensywne przyciąganie bądź awersja do innej osoby – powody są głęboko osadzone i opierają się rozwiązaniu.
* Fobie – intensywny strach m.in. lęk wysokości czy strach przed wodą, które nie są w żaden sposób powiązane z wydarzeniami w obecnym życiu.
* Chroniczne fizyczne dolegliwości, bóle i doznania.
* Dominujące emocje i postawy, które trwają przez całe życie.
* Głęboko zakorzenione przekonania typu „zostaw mnie samego”, „nikt mnie nie rozumie”, „życie nie jest fair”, „sam muszę wszystko zrobić”.

Regresja Duchowa tradycyjnie pomaga ludziom w zdrowieniu duchowym, emocjonalnym, fizycznym, a nawet finansowym. Twoja refleksja nad wydarzeniami z przeszłości pomaga odkryć nowe znaczenie i zrozumieć ich wpływ na dzisiejsze życie.

Wydarzenia z przeszłości mogły spowodować wytworzenie wzorców zachowań, które w ogólnym zarysie nieustannie powtarzasz i niewiele możesz zrobić aby je zmodyfikować. Każdy wzorzec powodujący powtarzanie negatywnych zachowań tworzy problem i dlatego powinien zostać przerwany. Aby tego dokonać konieczne jest odnalezienie sytuacji z poprzedniego wcielenia, w którym wzorzec powstał i dotarcie do korzeni powodów. Z problemem można się uporać, jeśli zrozumiesz jego sedno.

 

#5 Skąd pochodzą informacje o poprzednich wcieleniach?

Informacje o poprzednich wcieleniach pochodzą z banku informacji przechowywanych w podświadomości oraz uniwersalnej świadomości.
Historia duszy jest przechowywana w Kronikach Akaszy połączonych z podświadomością. Można sobie wyobrazić je jako rodzaj chmury, takiej w których obecnie przechowuje się dane elektroniczne.
Określenie Kroniki Akaszy jest używane w starożytnych pismach jako “powszechny system przechowywania danych”, który zapisuje każde wydarzenie, każdą myśl i każde słowo. Można je porównać także z kosmiczną lub kolektywną świadomością.

Podczas Regresji Duchowej otrzymujesz dostęp do informacji powiązanych z tematem swoich badań, mogących pomóc rozwiązać problem nad jakim pracujesz. Jest to możliwe po wprowadzeniu świadomości w odmienny stan.

#6 Jak długo trwa dotarcie do poprzedniego wcielenia?

W trakcie pierwszej sesji możesz nie uzyskać dostępu do wspomnień z poprzednich wcieleń. Niektórzy uzyskują dostęp w ciągu kilku minut i w trakcie pierwszej sesji, inni potrzebują jest kilku prób i kilku sesji. Obchodź się łagodnie ze sobą i ze swoim przewodnikiem. Czasami potrzeba więcej czasu, by zostały odkryte tajemnice przeszłości.

#7 Ile sesji potrzebuję?

Niektórzy otrzymują odpowiedzi już podczas pierwszej sesji, inni potrzebują kilku sesji oraz poznania kilku poprzednich wcieleń, aby uzyskać odpowiedź na trapiące ich pytania.
Jeśli w czasie pierwszej sesji znajdziesz się w okresie wczesnego dzieciństwa lub okresu płodowego, może to oznaczać, że albo najbardziej trapiący Cię problem związany jest z tym okresem lub Twój umysł nie chce utracić kontroli nad kluczem do Twoich sekretów skrywanych głęboko.

#8 Czy będę pamiętać to co zobaczę/usłyszę?

Po powrocie do stanu całkowitej świadomości, każdy pamięta wszystko to, co usłyszy, zobaczy i czego doświadczy. Wspomnienia mogą być jak bardzo realistyczny sen lub mgliste jak zbiór impresji. Nie oczekuj niczego, poddaj się temu co się będzie działo. Doświadczony przewodnik będzie robił notatki w trakcie sesji wszystkich najważniejszych punktów i po sesji je z Tobą omówi – a przynajmniej POWINIEN.

#9 Czy mogę nagrać moją sesję?

Poproś swojego przewodnika o możliwość nagrania sesji przynajmniej w wersji audio. Zastanów się dwa razy nim zdecydujesz się na sesję jeśli osoba prowadząca odmawia jej nagrania. Nie ma powodów dlaczego miałaby tego nie zrobić.

#10 Czy mogę zatrzymać sesję w dowolnym momencie?

Oczywiście. W każdym momencie sesji możesz poprosić przewodnika o przywrócenie do normalnego
stanu świadomości w aktualnym życiu.
Pamiętaj, że w czasie sesji prowadzonej metodą niehipnotyczną zawsze masz kontakt z osobą prowadzącą i ze światem zewnętrznym, więc jeśli nie chcesz iść dalej lub nie chcesz czegoś oglądać zawsze możesz przerwać sesję.
Pamiętaj jednak, że niektóre wspomnienia mogą być niekomfortowe, mogą wywoływać smutek, złość
lub strach, ale przeżycie ich i oczyszczenie może być sednem do zrozumienia Twojego problemu.
I nie należy ich unikać.

#11 Czy zobaczenie złego życia lub mnie jako złej osoby będzie miało jakieś trwałe niekorzystne reperkusje w moim obecnym życiu?

NIE! Ale jest jedna istotna uwaga. Osoba prowadząca powinna umieć oczyścić Karmę wywołaną daną sytuacją, czynami, myślami, słowami, zanim wrócisz do rzeczywistości w aktualnym życiu. Po oczyszczeniu energetycznym istnieje możliwość, że zostaną usunięte blokady, które powodowały kłopoty w obecnym wcieleniu.
Pamiętać jednak należy, że każdy z nas w swoich poprzednich wcieleniach był zarówno kobietą jak i mężczyzną, dobrym i złym człowiekiem, zarówno ofiarą jak i katem.
W czasie sesji Twoja podświadomość pozwoli Ci poznać tylko tyle, na ile jesteś gotowy. Dlatego niektórym zajmuje więcej czasu i potrzebnych jest kilka prób, aby poznać swoje poprzednie wcielenia. Życie jest podróżą, zachowaj podczas niej otwarte serce i umysł.

#12 Czy warto uczestniczyć w regresji grupowej?

Z regresji grupowej można także odnieść korzyści, ale zdecydowanie lepsze są sesje indywidualne. W trakcie sesji grupowej, nie otrzymasz indywidualnego przewodnictwa od osoby prowadzącej i nie będziesz mógł rozmawiać na temat tego co widzisz i co przeżywasz. Wszystko odbywa się w ciszy. Jest to sesja prowadzona przez przewodnika, ale są to ogólne wskazania, które odnoszą się do całej grupy.
Na pewno nie powinna to być Twoja pierwsza sesja. Dobrze by było, gdybyś miał już za sobą przynajmniej jedną sesję indywidualną.

Autorką artykułu jest Ewa Maria Szulc, certyfikowana regreserka metody niehipnotycznej Bryana Jameisona i Jan Erika Sigdella. Zapisy na sesje regresji duchowej przyjmuje przez kontakt podany na stronie http://regresja.net/kontakt/

#regresjaduchowa #dusza #karma #regresja #znienacka45 #bryanjameison #janeriksigdell #regresjawarszawa #regresjaniehinotyczna

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.