Fioletowe nasiona do wzięcia

Kochani, z ogłoszeń organizacyjnych najważniejsze jest to, że dzięki Waszemu dużemu  zainteresowaniu pomysłem na poprawianie ogrodów, dopracowuję szczegóły i ruszamy 1 września.

Drugie ogłoszenie to promocja tylko dla czytelników bloga Nastrojowy Ogród, którzy chcą jeszcze teraz uzupełnić zapasy nasion, lub zrobić inne zakupy w naszym sklepiku. Mam do rozdania bardzo dobry zestaw nasionek „fioletowych”, w skład którego wchodzą:

Postrzępiona dwukolorowa petunia Bicola – atrakcyjna ze względu na okazałe, pełne lub półpełne kwiaty barwy fioletowo-niebieskiej z białym brzegiem płatków, do uprawy w pojemnikach, do obsadzania kwietników i na rabaty.

– Fioletowa kalarepka Delikates Blauer – odmiana późna, plenna, tworzy duże, kuliste, lekko spłaszczone zgrubienia w kolorze czerwono–fioletowym, miąższ biały, soczysty, bardzo smaczny, nie drewniejący podczas przechowywania. Przeznaczona jest do bezpośredniego spożycia, można przechowywać do lutego.

Oberżyna/bakłażan Black Beauty – stara włoska lub hiszpańska odmiana, tworzy owoce w kształcie gruszki i wielkości 15x12cm. Jest odmianą wczesną i można z niej zbierać owoce już w sierpniu lub gdy osiągną długość  ok. 12 cm i skórka jest błyszcząca.

 

Co trzeba zrobić?

– Zakupy za min. 20 zł w naszym sklepiku.

– Wpisać się tutaj w komentarzach po zapłaceniu za zakupy.

– Podczas zakupów wpisać w polu „informacja dla sprzedającego” hasło promocja Nastrojowy Ogród.

– Czekać cierpliwie na przesyłkę.

 

Promocja obowiązuje przez najbliższe 2 tygodnie czyli od teraz do 26 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszam do zakupów!

 

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.