Nowe terminy warsztatów z aranżacji ogrodów, tarasów i patio

Dla niektórych wakacyjne lenistwo trwa w najlepsze, a inni wolą ten czas wykorzystać w pożyteczny sposób. Dzisiaj zaproszenie dla tej drugiej grupy 🙂

Mam dwie wiadomości. Jedna dobra, druga zła. Zacznę od tej złej. Ilość miejsc na każdym warsztacie jest ograniczona, a druga jest taka, że pojawiły się u mnie w końcu nowe terminy warsztatów z aranżacji ogrodów i jest kilka terminów do wyboru.

A na zdjęciu ja łącząca obie grupy 🙂 i podziwiająca swoją własną pracę. Dla Uroczej Klientki mieszkającej na warszawskiej Pradze wyczarowałam taki właśnie taras. Kolorowy i z dużą ilością i różnorodnością roślin.

SONY DSC

Dla kogo jest przeznaczony ten warsztat?

Dla właścicieli ogrodów mniejszych (od 50 m2) i większych (do kilkuhektarowych).

Dla osób, które chcą dokonać zmian w istniejącym ogrodzie i lepiej go dopasować do obecnych potrzeb, chcą go lepiej wyestetyzować, aby lepiej się w nim poczuć.

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z ogrodem i po zbudowaniu domu, doszli do wniosku, że pora zająć się ogrodem.

Dla osób chcących zmienić wybraną część ogrodu.

Dostępne terminy

Sobota             1 sierpnia, 12 – 16.00

Sobota             8 sierpnia, 12 – 16.00

Sobota             15 sierpnia, 12 – 16.00

Sobota             22 sierpnia, 12 – 16.00

Sobota             29 sierpnia, 12 – 16.00

Wybrane opinie wcześniejszych uczestników

~Ewa Chrupek: „Gorąco namawiam do skorzystania z warsztatów – dzięki profesjonalnemu spojrzeniu Ewy mogę teraz wprowadzić zmiany w moim ogrodzie, które wreszcie przyniosą efekt i z którego będę w końcu zadowolona. Zmiany, które będą przeprowadzone z głową i planem, który sama wypracuję. Dostałam mnóstwo cennych wskazówek od Ewy oraz uporządkowałam wiedzę, które wprawdzie spotykałam w książkach, ale nie wiedziałam jak ją wykorzystać. Wiem też teraz czego naprawdę oczekuję od mojego ogrodu i jak do tego dojść małymi krokami. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów, chociaż dużo jeszcze pracy przede mną. Zachęcam tych, którzy dopiero zaczynają myśleć o swoim przyszłym ogrodzie oraz tych, którzy nie są zadowoleni ze swoich ogrodów i chcieliby coś zmienić – ten warsztat to dobry kopniak do zrobienia tego.” 2015.03.23

~Marcin Ciepieniak: „W pogodny sobotni dzień miałem przyjemność spędzić kilka bardzo ciekawych godzin w towarzystwie Pani Ewy :)
Miałem to szczęście, że tego dnia byłem jedynym uczestnikiem warsztatów, zatem byłem mocno w uprzywilejowanej pozycji… mogłem więc bez skrępowania słuchać Pani Ewy, która w bardzo prosty, lecz ciekawy sposób przekazała mi tajniki projektowania ogrodu, który będzie „jakiś” czyli zaplanowany, harmonijny, pełen zapachu- taki, który będzie cieszył zmysły domowników – no i oczywiście przyciągał spojrzenia przechodniów :) – a nie tak jak w moim przypadku pełnił funkcję parkingu z wyeksponowaną studzienką :) .”

 

Skomentuj, twoja opinia ma znaczenie :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.